Press "Enter" to skip to content

Flappy Bird Oyunu

Samet Ocak 0

Selamün Aleyküm Kardeşim,

Son zamanların en hit oyunu olmaya aday, Flappy Bird Oyunu dünyayı kasıp kavuruyor. Bu kez Angry Birds oyununu geçmeye aday gösterilen oyunda sadece kuşlarla ilgili bir oyun olarak karşıza çıkıyor. İlk etapta güzel görünmese de ve grafiklerinin mario oyunundan alıntı olduğu söylense de , oyun harikulade oynanmaya çoktan başlandı. Oyun; özellikle akıllı telefonlar da çok oynanırken günümüz flash oyun web sitelerinde de yine çok oynanıyor.

Kuşların üzerine tıklayarak veya dokunarak onları borulara değdirmeden ve yere düşürmeden en iyi şekilde karşı tarafa ulaştırmanız gerekiyor. Bu güzel oyunu Android ve İOS da bulabilirsiniz demeden, daha bu gün elime ulaşan bir haberi sizinle paylaşmak istiyorum.

Screenshot_1

Malesef oyun yapımcısı oyunu android ve İOS marketlerden kaldırmış ve bunun sebebi henüz bilinmiyor. Asılsız da olabilir fakat tüm haber sitelerinde bunlar yazıyor. Ayrıca daha şimdiden insanlar İphone telefonlarını sırf içinde Flappy Bird Oyunu var diye  10 bin $ dolara satıyorlar. Buda ayrı bir  kafa yapısı tabi. Her neyse oyunumuza dönecek olursak bu güzel oyunun diğer versiyonu olan Squishy Bird  yani tabir-i caiz ise, Flappy Bird İntikam Oyunu olarak da oynabilirsiniz. Oyun ne kadar silinirse silinsin www.oyunsorf.net adresinde her iki oyun da mevcut. Herkese başarılar dileriz.

Flappy Bird İntikam Oyunu Oyna

Flappy Bird Oyunu Oyna 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir